Her sabah ve her akşam iş yerini açıp kapatırken okunacak dua var mıdır?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

"Allahümme ya müfettihal ebvab, iftah lena hayral bab. Allahümmer-zukna rizkan halalen ve rizkan vasian bi rahmetike ya erhamer rahimin."

"Ey kapıları açan Allah'ım, bize hayır kapılarını aç. Rahmetinle bize helal ve geniş rızık ver. Ey merhametlilerin en merhametlisi olan Allah'ım." (Açıklamalı Dua Hazinesi, Bilal Eren)