Cinler paramı çalıyor, ne tavsiye edersiniz?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Eğer cin tipi insanlar çalmıyorlarsa, faturasını cinlere çıkarmaktan başka çaremiz yok demektir. Çünkü melekler bu işe tenezzül etmezler. Aslında cinlerin de paraya pek ihtiyaçları yoktur.

Bunu göz önünde bulundurduğunuz zaman, her şeyden önce dahilî ve haricî “cin tipi” insanlara dikkat etmekte fayda vardır.

Şayet mutlaka bu işin faturasını cinlere keseceksek, parayı / ilgili elbiseyi koyduğumuz yere "Euzu Besmele ile yedi defa Ayetel-Kürsi" okuyalım. İnşallah bir daha gelmezler.