Deprem ve Musibetlerin Sebepleri, Hikmetleri ve Düşündürdükleri

İnsan; mahiyeti itibari ile kâinatla ve çevresi ile bir şekilde irtibatlıdır. Evini ve bahçesini sevdiği gibi, koca dünyayı da sever. Sıtmadan ve mikroptan müteessir olduğu gibi, kuyruklu yıldızdan dahi korkar. Bahçesini sevip arzu ettiği gibi, ebedi cenneti dahi iştiyakla sever ve ister.

İnsanın bu mahiyetinden dolayı, yürekleri hüzne boğan depremlerin arkasında yatan asıl hikmetler ve bu tür afetlerin başımıza gelmesinin sebepleri nelerdir? Vs. gibi soruların açıklandığı bir kitapçık sunuyoruz.

Not: Dosyaları indirmek için aşağıdaki linkle farenin sağ tuşuyla tıkladıktan sonra "Farklı Kaydet" seçeneğine tıklayınız.

E-kitap (flash) indir -  E-kitap (pdf) indir -  Baskı Dosyası (pdf) indir