İlaçla tecavüze uğradım, bu günah kimin?

Soru Detayı

- Suyuma ilaç katılarak nitelikli cinsel saldırıya uğradım. Şikayet ettim lakin karşı taraf iftira ediyor dedi ve yalan tanıklarla olayın üzeri kapatıldı. Bu günah kimin?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Suyuna ilaç katarak cinsel saldırı yapan kimse (lerle) niçin beraber oldun, niçin onlarla arkadaşlık ettin, neden aynı mekânda yiyip içtin?..

Sen işte bundan sorumlusun; burada bir hatan yoksa, elbette bu günahtan sorumlu olmazsın, ama hatan varsa sen de bu günahtan sorumlusun, o namussuzluğu yapan da yaptığından sorumludur.