Kadın mecbur ise epilasyon yaptırabilir mi?

Soru Detayı

- Bir kadın, kocası bu işlemi kabul ederse, mahrem bölgeleri de dahil olmak üzere tüm vücudunu bir kadın uzman tarafından kocası için lazerle aldırabilir mi?
- Bunun amacı tüm vücut kıllarını kalıcı olarak yok etmektir. Bu örnekte, aksi takdirde bu, kadın için her gün tüyleri kendisi almak zorunda kalması anlamına gelir, çünkü bu son derece zaman alıcıdır ve ayrıca psikolojik olarak çok zordur, çünkü kocanın kesinlikle istediği gibi 1-2 günde bir yapmazsa evlilik hayatının zarar görebileceği endişesi vardır.
- Lazer tedavisi ile bu yükten kurtulabilir mi?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Bir kadın için normal olmayan kıllar onu veya kocasını rahatsız ediyorsa, bir kadın uzmana lazerle yok ettirebilir, bu tedavi sayılır.