"Allahümme innî ürîdü en üceddidel imane tecdiden bi kavlî lâ ilahe illallah Muhammeden resulullah." Bu duanın anlamı nedir?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

"Allahümme innî ürîdü en üceddidel imane tecdiden bi kavlî la ilahe illallah Muhammeden resulullah."

Manası:

Allah'ım, muhakkak ki ben "Lâilahe illallah" sözü ile imanımı yenilemeyi arzu ediyorum.