Bir kişi öldükten sonra 40. gün 52. gün diye gün var mıdır? Bu farz mıdır?

Soru Detayı
Kıymetlu esim hakin,rahmetine27gun once kavustu soru 52 inci gun bana dusen vazife nedir bu basima gelen ilkolumdur yakinlarimdan ve her kafadan ayri sozler gelir ben batil olan bir sey yapmaktan korkarim kendine 1 hatim hazirladim ogun icin ve mevluduserif okutmaya dusunurum yemekli mi serbetlimi hangisi daha sevap onun icin olur ve bize bana ve ogluma dusen vazife nedir dua etmekten baska oglum 11 yasindadir.