"Günümüze ulaşmış sahih hadis yoktur?.." diyen ve sünneti dinden soyutlamaya çalışanlar ne kadar samimi?..

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Bu ve buna benzer insanlara karşı vazifemiz, doğru İslamiyeti ve İslamiyete layık doğruluğu yaşamak ve elden geldiği kadar anlayacakları şekilde anlatmaktır. Bundan sonra kabul etmek veya etmemek onlara kalmıştır.

İlave bilgiler için tıklayınız:

Hadislerin toplanması, güvenilirliği ve bağlayıcılığı hakkında bilgi verir misiniz?

"Sünnet`i terk edip yalnız Kur`an ile amel etmek isteyenler" var bu konuda ne dersiniz?

Tebliğ metodu nasıl olmalıdır? Nelere dikkat etmek gerekir?