Kâbe’nin içindeki semboller ile kripto borsası Binance’nin sembolleri aynı mı?

Soru Detayı

- Kabe’nin içini izlerken dikkatimi çeken şu sembolleri sizlere sormak istiyorum. Kabe’nin içindeki semboller ile kripto borsası Binance’nin sembolleri aynı. Bu tesadüf olamaz.
- Bu sembol her neyi temsil ediyorsa bilinçli ve kasıtlı bir şekilde Kabe’nin içine de işlenmiş. Sizlerin aydınlatıcı fikirlerini merak ediyorum?..

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Kripto para borsası yeni bir olay. Kâbe’nin içindeki semboller ile Binance sembolleri arasında bir benzerlik varsa -ki, aynı olduğunu sanmıyoruz ve görmedik, benzer olabilir- Kâbe, borsadan değil, borsa Kâbe’den almış olur veya tesadüftür.