Kronovizör ile geçmiş televizyon gibi izlenebilir mi?

Soru Detayı

- Kronovizör diye bir alet icat edilmiş ve geçmişi televizyon gibi izlemişler bunu fizikçi bir papaz ve zamanının meşhur 12 tane bilim adamıyla ortaklaşa yapmışlar ve gizlendiği iddia ediliyor. Vatikan tarafından yapılmış. Sorum şu:
- Yahudilerin istihbarat için cinlerle görüştüğü biliniyor ve cinnilerin ömürleri nispetinde bazı olayları öğrenebiliyorlar, bu keşif acaba bir ayete bir aadise dayanıyor mu çünkü Dünyayı yerinden oynatan bir olay.

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Bu haberlerin aslını faslını iyi incelemek gerekir. Çoğu asparagas çeşidine girer.

İtikadımıza göre cinlerin verdiği bilgilere güvenilemez.

Ayrıca İslam’ın geçmişinde korkacağımız bir husus yoktur.

Sahih olursa tarihi gerçekleri daha doğru öğrenmiş oluruz.